Pokličite 01 431 50 86 ali 031 421 648

Domov » O društvu

DRUŠTVO ZA PREŽIVLJANJE PROSTEGA ČASA MT ŠPORT

Smo društvo, ki se že več kot dvajset let ukvarja s pripravo in realizacijo nadstandardnih oz. obogoatitvenih programov, ki jih vrtci in šole ponudijo svojim varovancem. Znanje, izkušnje in rezultati minulega dela nas motivirajo pri načrtovanju in ustvarjanju novih programov.

V pomoč smo vam od prvih do zadnjih korakov, ki jih je potrebno narediti na poti od zamisli do uspešne izvedbe programa:

• ponudimo vam pestro izbiro baz;
  • oblikujemo cene programa;
  • pripravimo in sklepamo pogodbe s starši;
  • zagotovimo organizacijo prevozov;
  • zagotovimo nezgodno zavarovanje za otroke;
  • pomagamo vam pri pripravi okvirnih in strokovnih programov;
  • zagotovimo vam strokovni kader (predvsem učitelje smučanja);
  • spremljamo izvajanje programa v bazah in vam nudimo pomoč pri morebitnih težavah;
  • vzpostavljamo stike z odgovorno osebo v vrtcu ali šoli in postorimo še vse ostalo, kar je potrebno in pomembno za uspešno in zadovoljivo izvedbo programa.

Ponujamo vam različne programe (vrtec/šola v naravi, zimovanje, letovanje, vrtec na kmetiji) v dvajsetih bazah po Sloveniji in tudi v Avstriji. Baze so:

• na Gorenjskem: Kranjska Gora, Pokljuka, Bled, Pristava nad Jesenicami in štiri kmetije nad Škofjo Loko
  • na Notranjskem: Rakitna
  • v Savinjski dolini: dve kmetiji nad Lučami, Logarska dolina
  • na Primorskem: Debeli rtič, kmetija v Zakojci, Prestranek pri Postojni
  • na Štajerskem: Ranč Kaja in Grom v občini Vojnik
  • na Dolenjskem: kmetija v bližini Trebnjega,
  • v Avstriji: Weinebene -smučarsko središče

Poleg omenjenih programov v izbranih bazah, vam z veseljem pomagamo tudi pri organizaciji programa, če bazo izberete sami.

Za vsakršno koli vprašanje, pobudo ali dodatno informacijo smo vam na voljo vsak delovnik med 8.00 in 12.00 na telefon 01 / 431 50 86, 01 / 430 21 44, na mobilni telefon 031 / 421 648, ali po e-pošti [email protected].

Če se vrtci ali šole odločite za sodelovanje z nami, si prihranite veliko dela in časa (približno 70 %, – organizacija, koordinacija in končna priprava dejavnosti), ki ga tako lahko izkoristite za vsebinsko pripravo programa. Hkrati pa vam tudi zagotavljamo uspešno realizacijo programa.